Xcitium

Rozwiązania klasy EDR oraz XDR

Więcej informacji pod numerem

ZeroDwell Time

Wirtualizacja w czasie rzeczywistym

Pełna ochrona

Czym jest Xcitium?

Wykorzystując wirtualizację wywołań interfejsu Windows API, rozwiązania Xcitium (Comodo) dają użytkownikom i administratorom uprawnienia, aby chronić system operacyjny przed nieznanymi próbkami ransomware i innym złośliwym oprogramowaniem, zanim uzyska ono dostęp do ważnych zasobów.

Xcitium idealnie sprawdza się w środowiskach rozproszonych, w których pracownicy mogą zarządzać stacjami z dowolnej przeglądarki internetowej. Antywirus chroni punkty końcowe, smartfony, tablety i serwery. Złośliwe i nieautoryzowane oprogramowanie jest blokowane przez system Comodo. Mechanizm Ochrony (TM) oraz opatentowana technologia Auto-Sandbox powstrzymują próby ataku.

Xcitium Advanced EDR

Opracowana technologia EDR ZeroDwell Xcitium oferuje usługi zautomatyzowanej izolacji , które uzupełniają istniejącą platformę ochrony krytycznych punktów oraz poziomów bezpieczeństwa. Advanced EDR składa się z konsoli zarządzania SaaS, agentów punktów końcowych klienta, usług Advanced EDR Xcitium Threat Research Labs (XTRL), oprogramowania Verdict Cloud oraz narzędzia do definiowania bezpieczeństwa danych . Narzędzia te służą do oceny danych izolowanych i elementów dostarczonych przez EDR.

Analizator zachowań wirusów

Ściśle monitoruje anomalie wszystkich procesów, aby zidentyfikować potencjalnie szkodliwe działania, zanim one nastąpią.

System zapobiegania włamaniom

Ciągłe monitorowanie działań systemu operacyjnego w celu wykrycia włamań, zanim dojdzie do jakiegokolwiek wtargnięcia.

Zapora sieciowa NGAV

Potężny program antywirusowy do automatycznego wykrywania, czyszczenia i kwarantanny podejrzanych plików.

Analizator w chmurze

Statyczne i dynamiczne skanowanie w czasie rzeczywistym w chmurze w poszukiwaniu nieznanych elementów w Twojej organizacji.

Xcitium Complete XDR

Xcitium Complete XDR to rozwiązanie zabezpieczające, które zapewnia całościową ochronę w celu zwalczania cyberataków, nieautoryzowanego dostępu i niewłaściwego użycia. Został zaprojektowany, aby oderwać się od tradycyjnych silosów bezpieczeństwa i zapewnić możliwości wykrywania i reagowania we wszystkich źródłach danych.

Oprogramowanie Xcitium Complete XDR gromadzi i koreluje dane z różnych warstw bezpieczeństwa, takich jak obciążenie chmury i sieć, poczty e-mail, punktów końcowych oraz  serwerów. To właśnie umożliwia szybsze wykrywanie zagrożeń oraz skrócenie czasu dochodzenia i reagowania. Ostatecznie pomaga zapobiegać udanym cyberatakom, jednocześnie upraszczając
i wzmacniając procesy bezpieczeństwa.

Szczegółowe raporty

Szczegółowe raporty na temat aktywności zagrożeń wpływających na Twoje środowisko, zarządzanie lukami w zabezpieczeniach i wglądu w raporty dotyczące zgodności.

Informacje o zagrożeniach

Chmura Xcitium przeprowadza wiele analiz behawioralnych w czasie wykonywania na nieznanych plikach, aby szybko i automatycznie wydać werdykt o tym, czy są one bezpieczne czy złośliwe.

Analiza w czasie rzeczywistym

Wewnętrzne i zewnętrzne źródła informacji o zagrożeniach dostarczane w czasie rzeczywistym.

Ochrona 24/7

Powiadomienia o zagrożeniach Xcitium Complete XDR dotyczące działań atakujących

Skonsultuj wdrożenie rozwiązań Xcitium w ramach projektu
Cyberbezpieczny Samorząd

Podaba Ci się to rozwiązanie? Świetnie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi ekspertami!

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content