System
Smart Home
w Radomsku

W EuroNet wdrażamy systemy firmy Loxone związane
z automatyką budynkową

Masz pytania? Więcej informacji pod numerem

instalacje smart home

Czym jest system inteligentnego domu?

Systemy Smart Home EuroNet łączą zacienienie, ogrzewanie, temperaturę, audio oraz energię i inne technologie co sprawia, że ​​skutecznie ze sobą współpracują.

Co sprawia, że ​​system jest wyjątkowy? Smart Home łączy wszystkie komponenty współpracujące ze sobą. System umożliwia komunikację pomiędzy roletami, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi technologiami w domu. Dzięki pracy zespołowej Twój dom stale dostosowuje się do Twoich potrzeb i służy wielu celom.

Instalacje Smart Home — kompleksowe rozwiązanie do twojego domu

system inteligentnego domu

Oświetlenie

Światło ma ogromny wpływ na orientację i estetykę, a także na nasze zdrowie, nastrój i wydajność. Właściwy dobór źródła światła, barwy i natężenia to klucz do sukcesu. Loxone może integrować różne źródła światła i łączyć je ze sobą.

system smart home

Zacienienie

Systemy zacieniające to coś więcej niż tylko ochrona przed słońcem. Automatyczny system zaciemniający Loxone oferuje wyjątkowy komfort, maksymalną oszczędność energii i prywatność w inteligentnych domach, biurach i obiektach komercyjnych. Systemy operacyjne są dziecinnie proste.

instalacje smart home radomsko

Temperatura

Dostosuj temperaturę w każdym pomieszczeniu w domu tekstowym. Energia słoneczna jest źródłem ciepła, dzięki któremu można korzystać
z ogrzewania i zacienienia.

system inteligentnego domu radomsko

Audio

Multiroom audio umożliwia odtwarzanie muzyki w całym domu — tę samą lub inną muzykę w każdym pokoju. Ulubiona lista, korzystaj z usług muzycznych lub słuchaj strumieniowo muzyki z telefonu.

system smart home radomsko

Energia

EuroNet łączy wszystkie komponenty w inteligentny budynek. Liczne otwarte interfejsy działają, że system nie poprawia wyglądu. Zajrzyj do holistycznego zarządzania energią, które jest unikalne na skalę światową i otwiera wiele sposobów oszczędzania energii.

najlepsze instalacje smart home

Bezpieczeństwo

Dostosuj temperaturę w każdym pomieszczeniu w domu tekstowym. Energia słoneczna jest źródłem ciepła, dzięki któremu można korzystać
z ogrzewania i zacienienia.

najlepszy system inteligentnego domu

Dostęp

 Dzięki wysokiej skalowalności naszego systemu kontroli dostępu Twoje możliwości są praktyczne. Czy to dla 2 użytkowników, czy dla 200 użytkowników – z EuroNet można wdrożyć dokładnie taki system kontroli dostępu, aby włączyć go do inteligentnego domu, biura, hotelu lub innego projektu komercyjnego.

najlepszy system smart home

Sauna

Automatyczne sterowanie temperaturą, światłem i muzyką w saunie gwarantuje niezapomniany relaks. Dostosuj domowe wellness do swoich potrzeb i zyskaj więcej czasu dla siebie.

instalacje smart home w radomsku

Basen

Sterowanie i utrzymanie basenu, kontrola sauny, podlewanie ogrodu. Tobie pozostaje więcej czasu na korzystanie
z prywatnego wellness i leniwe chwile w zadbanym ogrodzie.

System inteligentnego domu – najważniejsze zalety

System smart home zapewnia przede wszystkim najwyższy poziom wygody. Umożliwia sterowanie różnymi instalacjami w budynku także zdalnie. Za pomocą smart home można więc ustawić ogrzewanie czy włączyć oświetlenie nawet podczas przebywania poza domem. Jest to komfortowe rozwiązanie, które pozwala również zaoszczędzić energię.

System smart home wpływa także na wzrost wartości nieruchomości. Domy, które są wyposażone w nowoczesne instalacje, cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów. Można także kontrolować to, co się w nich dzieje w trakcie nieobecności domowników.

Jak przebiega instalacja smart home?

Instalacja smart home wymaga odpowiedniego przygotowania. Niezbędne jest zaplanowania przebiegu instalacji w taki sposób, aby łączyła ona wszystkie najważniejsze systemy, takie jak ogrzewanie, oświetlenie czy klimatyzacja. Konieczny jest także wybór odpowiedniej technologii oraz konkretnych urządzeń. Trzeba także dokładnie przemyśleć rozmieszczenie poszczególnych czujników i sensorów w taki sposób, aby w pełni spełniały swoją funkcję. Kolejnym krokiem jest ich instalacja oraz podłączenie do sieci, a także konfiguracja. Na końcu należy przetestować, czy system smart home działa zgodnie z oczekiwaniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która obejmuje również: usługi informatyczne, monitoring czy też internet światłowodowy.

Skonsultuj projekt inteligentnego domu

Podoba Ci się pomysł mieszkania w inteligentnym domu? Świetnie. Jestem pewien, że masz jakieś problemy. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji projektu z naszymi ekspertami! Chętnie pokażemy Ci wszystkie możliwości Twojego przyszłego domu.

Smart Home Radomsko

Skontaktuj się z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content