Smart Home

w Radomsku

W EuroNet wdrażamy systemy firmy Loxone związane
z automatyką budynkową

Masz pytania? Więcej informacji pod numerem

Instalacje niskoprądowe

Czym jest Smart Home?

Co wyróżnia Smart Home EuroNet? Jest łatwy w użyciu, nie wymaga internetu do działania, wszystkie komponenty współpracują ze sobą bez zarzutu i pochodzi od jednego producenta.

Systemy EuroNet łączą zacienienie, ogrzewanie, temperaturę, audio oraz energię i inne technologie co sprawia, że ​​skutecznie ze sobą współpracują.

Co sprawia, że ​​system jest wyjątkowy? Smart Home łączy wszystkie komponenty współpracujące ze sobą. System umożliwia komunikację pomiędzy roletami, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi technologiami w domu. Dzięki pracy zespołowej Twój dom stale dostosowuje się do Twoich potrzeb i służy wielu celom.

Kompleksowe rozwiązanie do twojego inteligentnego domu

Oświetlenie

Światło ma ogromny wpływ na orientację i estetykę, a także na nasze zdrowie, nastrój i wydajność. Właściwy dobór źródła światła, barwy i natężenia to klucz do sukcesu. Loxone może integrować różne źródła światła i łączyć je ze sobą.

Zacienienie

Systemy zacieniające to coś więcej niż tylko ochrona przed słońcem. Automatyczny system zaciemniający Loxone oferuje wyjątkowy komfort, maksymalną oszczędność energii i prywatność w inteligentnych domach, biurach i obiektach komercyjnych. Systemy operacyjne są dziecinnie proste.

Temperatura

Dostosuj temperaturę w każdym pomieszczeniu w domu tekstowym. Energia słoneczna jest źródłem ciepła, dzięki któremu można korzystać
z ogrzewania i zacienienia.

Audio

Multiroom audio umożliwia odtwarzanie muzyki w całym domu — tę samą lub inną muzykę w każdym pokoju. Ulubiona lista, korzystaj z usług muzycznych lub słuchaj strumieniowo muzyki z telefonu.

Energia

EuroNet łączy wszystkie komponenty w inteligentny budynek. Liczne otwarte interfejsy działają, że system nie poprawia wyglądu. Zajrzyj do holistycznego zarządzania energią, które jest unikalne na skalę światową i otwiera wiele sposobów oszczędzania energii.

Bezpieczeństwo

Dostosuj temperaturę w każdym pomieszczeniu w domu tekstowym. Energia słoneczna jest źródłem ciepła, dzięki któremu można korzystać
z ogrzewania i zacienienia.

Dostęp

 Dzięki wysokiej skalowalności naszego systemu kontroli dostępu Twoje możliwości są praktyczne. Czy to dla 2 użytkowników, czy dla 200 użytkowników – z EuroNet można wdrożyć dokładnie taki system kontroli dostępu, aby włączyć go do inteligentnego domu, biura, hotelu lub innego projektu komercyjnego.

Sauna

Automatyczne sterowanie temperaturą, światłem i muzyką w saunie gwarantuje niezapomniany relaks. Dostosuj domowe wellness do swoich potrzeb i zyskaj więcej czasu dla siebie.

Basen

Sterowanie i utrzymanie basenu, kontrola sauny, podlewanie ogrodu. Tobie pozostaje więcej czasu na korzystanie
z prywatnego wellness i leniwe chwile w zadbanym ogrodzie.

Skonsultuj projekt inteligentnego domu

Podoba Ci się pomysł mieszkania w inteligentnym domu? Świetnie. Jestem pewien, że masz jakieś problemy. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji projektu z naszymi ekspertami! Chętnie pokażemy Ci wszystkie możliwości Twojego przyszłego domu.

Smart Home Radomsko

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Formularz kontaktowy

Skip to content