Ochrona antywirusowa

EuroNet oferuje ogromny wachlarz programów antywirusowych renomowanych firm w celu zabezpieczenia Twojego sprzętu oraz danych

Więcej informacji pod numerem

Ochrona antywirusowa
Eset

Antywirusy firmy ESET zostały stworzone z myślą o zabezpieczeniu komputerów i innych urządzeń oraz ochronie najcenniejszych danych domowych, a także firmowych.

Programy antywirusowe ESET skutecznie chronią prywatność i tożsamość, zabezpieczają wszystkie dane korzystając z wielopoziomowej technologii opartej na chmurze. Klienci firmy ESET już w ponad 200 krajach mogą korzystać z sieci i odkrywać jej nieograniczone możliwości bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Do najpopularniejszych rozwiązań antywirusowych firmy ESET należą: ESET Smart Security Premium, ESET NOD32 Antivirus.

Jeśli prowadzisz firmę, warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo danych, które zostają zapisywane w chmurze. Wybierz ESET PROTECT Cloud, który zawiera ochronę przed oprogramowaniem ransomware. Oparty na chmurze panel administracyjny maksymalizuje wygodę i pozwala zaoszczędzić na kosztach sprzętu. Zainstaluj i `zapomnij.

Eset - wizualizacja
Bitdefender

Antywirusy firmy Bitdefender zostały stworzone z myślą o zabezpieczeniu komputerów oraz wszelkich urządzeń przetwarzających dane, aby ochraniać kluczowe informacje.

Produkty firmy Bitdefender zajmują czołowe miejsca wśród wszystkich programów zapewniające bezpieczeństwo zarówno pod względem najlepszej ochrony, jak i najniższego wpływu na wydajność. Chroń swoje urządzenia bez utraty prędkości.

Do najpopularniejszych produktów, które w swojej ofercie posiafa Bitdefender są: Bitdefender Total Security, Bitdefender Antywirus Plus, GravityZone Business Security czy Bitdefender Cloud Security for MSPs.

Bitdefender - wizualizacja
G-DATA

Produkty firmy G DATA oferują prostą obsługę z technologiami nowej generacji. Nowe technologie DeepRay® i BEAST wykorzystują sztuczną inteligencję i analizę zachowania do wykrywania zakamuflowanego i nieznanego wcześniej złośliwego oprogramowania.

Oprogramowania G DATA, co roku zajmują jedne z czołowych miejsc
w rankingach najlepszych oprogramowań antywirusowych na świecie.

Najpopularniejszymi produktami firmy G DATA są:
G DATA AntiVirus, G DATA Internet Security, G DATA Total Security.

 

G-DATA-wizualizacja

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content