Edukacja

Innowacyjne podejście do edukacji. Nowoczesne wyposażenie przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół średnich. 

Masz pytania? Więcej informacji pod numerem

Opieka informatyczna

Obsługa przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych w EuroNet

W EuroNet dążymy do zapewnienia rozwoju nauczycielom, rodzicom a przede wszystkim dzieciom oraz młodzieży umiejętności w zakresie nowych technologii i edukacji STEAM.

Ważne jest, by najmłodsi uczyli się poprzez zabawę, a nauczyciele mieli dostęp do sprawdzonych materiałów, dzięki którym mogą prowadzić nowoczesne zajęcia dla uczniów.

N

Profesjonalne doradztwo

N

Szkolenia

N

Instalacja w placówce

N

Pomoc posprzedażowa

Projekt „Laboratoria Przyszłości” w EuroNet

Laboratoria Przyszłości to program realizowany przez Ministerstwo Edukacji i Techniki we współpracy z Centrum GovTech. Jest on prowadzony w celu wzrostu kompetencji technicznych oraz interdyscyplinarnych wśród uczniów. Program ten opiera się na realizacji zajęć przy użyciu nowoczesnych narzędzi i pomocy naukowych, które pozwalają na prowadzenie ich zgodnie z ideą rozwoju kompetencji STEAM.

Każda placówka realizująca program musi być w odpowiedni sposób przygotowana do prowadzenia tego rodzaju zajęć. Niezbędne jest zaopatrzenie jej w pomoce naukowe, które będą zgodne z wytycznymi.

W 2022 roku podjeliśmy współpracę z firmą EduKids w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań w edukacji. Wspólnie z EduKids przeszkoliliśmy tysiące nauczycieli z zakresu druku 3D oraz VR – wirtualnej rzeczywistości.

Aktywna tablica 2023 – innowacyjne pomoce dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Aktywna tablica 2023 to program edukacyjny, który skupia się na rozwijaniu umiejętności i wiedzy uczniów przy pomocy interaktywnych technologii. Celem programu jest wyposażenie pracowni szkolnych w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz zapoznanie z nimi nauczycieli i uczniów – tak, by pomogły wspierać ich edukację i rozwój. Co istotne, przewiduje szczególne wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz z niepełnosprawnościami.

Dla kogo jest program Aktywna tablica 2023?

Program przeznaczony jest dla szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Mogą wziąć w nim udział zarówno szkoły publiczne, jak i niepubliczne. Zwykłe szkoły mogą otrzymać w ramach programu sprzęt i oprogramowanie o wartości do 17 500 zł, z czego większą część (14 000 zł) dofinansuje Ministerstwo Edukacji. Szkoły, które kształcą uczniów z SPE (specjalnymi potrzebami edukacyjnymi) i niepełnosprawnościami mogą natomiast wnioskować o sprzęt i programy w kwocie do 43 750 zł (dofinansowanie od Ministerstwa Edukacji wyniesie 35 tysięcy złotych).

Jak wziąć udział w programie Aktywna tablica 2023?

Aby ubiegać się o członkostwo w programie, konieczne jest zgłoszenie do niego Twojej placówki. Należy złożyć wniosku o udział w programie. Możesz to zrobić na stronie projektu Aktywna tablica 2023. Musisz załączyć odpowiednie dokumenty oraz zapoznać się z wymaganiami logistycznymi, jakie musi spełnić szkoła, by móc ubiegać się o dofinansowanie.

Co obejmuje pomoc w ramach programu Aktywna tablica 2023?

Benefity dla szkoły, której wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to innowacyjne, zaawansowane technologicznie pomoce multimedialne, takie jak tablice interaktywne, monitory interaktywne czy pomoce dydaktyczne SPE. Sprzęt zostanie przywieziony na miejsce i zamontowany w Twojej placówce, a Twoi nauczyciele zostaną przeszkoleni, jak poprawnie się nim posługiwać oraz jak wykorzystać interaktywne pomoce multimedialne w swojej pracy.

Rola firmy EuroNet w programie Aktywna tablica 2023

Program Aktywna tablica dostarcza sprzęt, który pochodzi m.in. od firmy Edukids. Mamy zaszczyt uczestniczyć w programie jako dystrybutor najwyższej jakości rozwiązań w zakresie nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pomocy dla dzieci w różnym wieku i na każdym poziomie edukacyjnym. Dostarczamy liczne rozwiązania dopasowane do specjalnych potrzeb w ramach Aktywna tablica spe – dla uczniów ze specjalnymi potrzebami (m.in. niedosłyszących/niesłyszących, niewidzących/ niedowidzących czy dzieci z autyzmem). Szeroki zakres naszej oferty obejmuje m.in.: monitory dotykowe i interaktywne, komputery oprogramowanie terapeutyczne.

Aktywna tablica 2023 to ciekawe i innowacyjne materiały do pracy, które uwzględniają potrzeby zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Uczniowie mogą korzystać z asortymentu interaktywnych ćwiczeń i materiałów edukacyjnych, które pomagają w rozwoju i poszerzaniu wiedzy, a uczniom z niepełnosprawnościami – pokonywać swoje bariery.

FAQ – najczęsciej zadawane pytania dotyczące edukacji 

Czy instalacja jest darmowa?

Instalacja drukarek 3D, monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych, nagłośnienia – jest darmowa. 

Gdzie znaleźć kontakt do Przedstawiciela?
Telefon oraz e-mail do przedstawiciela w terenie znajduje się na stronach: https://euronet.net.pl/kontakt/ oraz https://edukids.pl/kontakt 
Czy mogę otrzymać rabat?
Tak, wysokość rabatu ustalana jest indywidualnie z naszym Przedstawicielem handlowym.

Edukacja w Radomsku

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content