Systemy alarmowe i instalacja monitoringu w Radomsku i Kleszczowie

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich

Więcej informacji pod numerem

Systemy ochrony mienia

Zajmujemy się doradztwem, montażem i konfiguracją monitoringu wizyjnego oraz systemów alarmowych

N

PROFESJONALNE DORADZTWO

N

WYKONANIE PROJEKTU

N

MONTAŻ I KONFIGURACJĘ MONITORINGU WIZYJNEGO i SYSTEMU ALARMOWEGO

Nasza oferta instalacji monitoringu i systemów alarmowych w Kleszczowie i Radomsku

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania związane z ochroną, monitoringiem i systemami alarmowymi na terenie Kleszczowa i Radomska. Realizujmy również usługi towarzyszące – montaż instalacji.

Wybierając nasze usługi, możesz cieszyć się spokojem i czuć się bezpiecznie. Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, instytucji publicznych, a także do osób prywatnych, którzy chcą chronić swój majątek.

Dostępne alarmy i systemy monitoringu wizyjnego

Bariery podczerwieni

Odbiornik oraz nadajnik, który emituje promieniowanie podczerwieni, dzięki czemu oba elementy tworzą niewidzialny systemy kontroli dostępu. Za sprawą właściwej instalacji produktu, tworzysz własną strefę wykrywania zagrożeń.

Centrale alarmowe

Jest to urządzenie, które czuwa nad tym, by prawidłowo działały zamontowane systemy alarmowe. Centrale pozwalają na sterowanie pracą i funkcjonowaniem zabezpieczeń.

  Czujniki

  Bezpieczeństwo oraz spokój to nie tylko montaż monitoringu. Wiele domów czy biur posiada czujniki, które wykrywają różne zagrożenie poprzez zmianę stanu i informują o tym na wczesnym etapie.

   Sygnalizatory zewnętrzne i wewnętrzne

   Odstraszenie napastnika i informowanie o zagrożeniu, to dwie funkcje proponowanych sygnalizatorów, które są podłączone pod systemy alarmowe. Usłyszysz głośną syrenę w przypadku niebezpiecznej sytuacji.

   Moduły komunikacji

   Ten produkt to serce bezpieczeństwa, w które warto wyposażyć nasz monitoring. Miejsca gdzie używane są systemy alarmowe, nie obędą się bez urządzenia do odbierania informacji z kamer czy czujników, by przekazać je następnie do analizy.

    Manipulatory

    Jest to produkt do modelowania ustawień, by właściciel dokładnie wiedział, co dzieje się na jego posesji. Pozwala on na indywidualne konfigurowanie całego systemu zgodnie z własnymi preferencjami.

     Jakie funkcje pełni monitoring?

     Monitoring wizyjny jest obecnie najtańszym i najbardziej  skutecznym sposobem zabezpieczenia pracowników/domowników oraz mienia, powszechnie stosowanym na całym świecie.

     Zabezpieczenie mienia, wzmocnienie bezpieczeństwa i odstraszanie, to trzy główne funkcje oraz korzyści, jakie daje monitoring. Radomsko i Kleszczów to miasta, gdzie dzięki tego typu urządzeniom można uniknąć nieprzyjemnych i groźnych sytuacji, które mogą bezpośrednio wpłynąć na bezpieczeństwo mieszkańców.

      Jak działa monitoring?

      Kamery nie tylko pokazują to, co aktualnie dzieje się w polu widzenia, ale też zapisują materiał wideo zgodnie z ustawieniami wprowadzonymi przez właściciela.

      Obrazy z kamer są przesyłane do centrum odbiorczego, gdzie możesz obserwować nadzorowany obszar lub obiekt. Dzięki temu możliwe jest wykrywanie okoliczności wskazujących na istnienie zagrożeń dla osób i mienia oraz możliwości powstania szkód. Ochronę mienia można także realizować z pomocą urządzeń mobilnych m.in. smartfon, tablet.

       Monitoring CCTV

       Usługi montażu monitoringu w Radomsku i Kleszczowie

       W miejscowościach taki, jak Radomsko i Kleszczów posiadamy zespół najlepszych specjalistów, który zamontują urządzenia tak, by jak najlepiej odgrywały swoją rolę. Montaż monitoringu przebiega szybko i bezproblemowo gwarantując satysfakcję z działania systemu.

       System alarmowy

       Montaż oraz konfiguracja systemów alarmowych

       Systemy alarmowe pozwalają zwiększyć ochronę monitorowanych obiektów – zarówno domowych, jak i firmowych. Systemy te pozwalają zmniejszyć ryzyko zagrożenia, gwarantując poczucie komfortu, bezpieczeństwa i stabilności.

       Instalacje wykonujemy przy wsparciu renomowanych producentów (m.in. SATEL, ROPAM elektronik).

       Etapy wdrożenia monitoringu i systemów alarmowych

       Jak wdrożyć monitoring lub systemy alarmowe na swojej posesji? Można to sprowadzić do następujących punktów:

       Z

       Projekt i kosztorys

       Z

       Zatrudnienie firmy

       Z

       Montaż

       Z

       Konfiguracja

       Z

       Nauka obsługi, uruchomienie systemu

       Jak wybrać najlepsze systemy kontroli dostępu i bezpieczeństwa?

       Podczas wyboru odpowiednich systemów kontroli dostępu i bezpieczeństwa, trzeba mieć na uwadze typ budynku. Czy jest to dom jednorodzinny, wolnostojący, szeregowy, parterowy lub piętrowy. Inną kwestią jest także zaplanowany budżet. Co więcej, ważny jest dobór stopnia zabezpieczeń oraz jak, pod kątem technicznym, wyglądałaby np. instalacja monitoringu. Firma EuroNet oferuje profesjonalne doradztwo, co z pewnością przełoży się na doskonały wybór systemu bezpieczeństwa dopasowanego do potrzeb Klienta.

       Monitoring i systemy alarmowe | Radomsko | Kleszczów

       Skontaktuj się
       z nami

       Email

       biuro@euronet.net.pl

       Telefon

       44 744 16 16

       Adres

       97-500 Radomsko
       ul. Tysiąclecia 10

       Skip to content