Usługi informatyczne
w Radomsku

Zajmujemy się profesjonalną obsługą informatyczną firm w Radomsku oraz optymalizacją kosztów związanych z IT. 

Więcej informacji pod numerem

Więcej informacji pod numerem

Opieka informatyczna

Dlaczego warto korzystać z usług informatycznych w Radomsku od EuroNet?

Outsourcing różnych obszarów staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, szczególnie dla małych oraz średnich firm. Daje on możliwość współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów, którzy dodatkowo pracują na nowoczesnych, profesjonalnych technologiach. Innym walorem jest bardzo sprawne i szybkie wykonywanie konkretnych działań przez specjalistów z różnych dziedzin IT: programistów, informatyków, inżynierów.

N

Bezstronne podejście

N

Tymczasowa pomoc w okresie wzmożonej pracy

N

Najnowsze rozwiązania

N

Zespół specjalistów IT

Obsługa informatyczna firm w Radomsku

Obecnie usługi informatyczne dla firm to przede wszystkim kompleksowa obsługa, która obejmuje szeroki zakres działań związanych z technologią informatyczną. W ramach obsługi informatycznej firmy mogą liczyć na wsparcie w zakresie zarządzania infrastrukturą IT, utrzymania sprzętu i oprogramowania oraz szybką reakcję na wszelkie awarie.

Oferowane rozwiązania to opcja dla firm bez własnych informatyków. Jednak jest to również propozycja dla tych przedsiębiorstw, które takowych posiadają, ale potrzebują specjalistycznej pomocy, świeżego spojrzenia na konkretne kwestie lub poszukują nowych rozwiązań.

Czym jest outsourcing dla firm?

Outsourcing usług IT dla firm to przekazywanie zadań, funkcji oraz procesów odbywających się w konkretnym przedsiębiorstwie do realizacji firmie zewnętrznej. Jeśli powierzysz nam opiekę nad swoim przedsiębiorstwem, możesz liczyć na optymalizację kosztów związanych z usługami IT, fachową pomoc oraz ogromne doświadczenie zdobywane w tej dziedzinie od ponad 20 lat. Działamy na terenie Radomska oraz całego województwa łódzkiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego.

Nasza oferta usług informatycznych w Radomsku

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie IT. Wdrażamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, a nasze usługi są najwyższej jakości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, proponując szeroki zakres usług oraz produktów, dopasowany do jego potrzeb. Po szerokiej analizie infrastruktury IT zmodernizujemy środowisko organizacji, usprawniamy pracę zespołu, zabezpieczamy najważniejsze dane i pozwalamy skupić się na prawidłowej działalności organizacji. W zamian otrzymasz niższe koszty operacyjne oraz satysfakcję.

Jak przebiega obsługa informatyczna firm?

Obsługa informatyczna firm w Radomsku od EuroNet rozpoczyna się od gruntownej analizy potrzeb klienta oraz istniejącej infrastruktury IT. Następnie specjaliści IT opracowują spersonalizowany plan działania, który uwzględnia zarządzanie siecią komputerową, administrowanie systemami oraz regularne aktualizacje i monitorowanie bezpieczeństwa.

Usługi informatyczne w Radomsku – dla kogo jest to świetne rozwiązanie?

Korzystanie z usług informatycznych w Radomsku świadczonych przez profesjonalistów to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą skoncentrować się na swojej działalności, nie martwiąc się o zawiłe kwestie techniczne. Jest to także doskonała opcja dla przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego działu IT.

Monitoring infrastruktury IT

Monitoring infrastruktury IT polega na ciągłym monitorowaniu pracy sieci komputerowej, systemów informatycznych oraz aplikacji w celu zapewnienia ich stabilności, a także bezpieczeństwa. Dzięki monitoringowi wszelkie potencjalne problemy mogą być rozpoznane oraz rozwiązane jeszcze przed ich wystąpieniem, co minimalizuje ryzyko przestojów w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Skorzystaj z obsługi informatycznej firm w Radomsku od EuroNet

EuroNet oferuje outsourcing informatyczny, który wyróżnia się wysoką jakością obsługi oraz szerokim zakresem świadczonych działań. Firma oferuje kilka ważnych opcji, takich jak dojazd do klienta w obrębie miasta, możliwość diagnostyki zdalnej, organizowanie szkoleń, czy dostawę sprzętu, zajmujemy się również cyberbezpieczeństwem firmy czy systemami alarmowymi.

Plany outsourcingu IT dla firm z Radomska

W ramach każdego planu:

 • dojazd do Klienta w obrębie miasta Radomska
 • usuwanie problemów związanych z bieżącym użytkowaniem sprzętu komputerowego
 • administrowanie siecią i systemami komputerowymi
 • instalację, aktualizację i konfigurację oprogramowania
 • wsparcie techniczne (telefoniczne oraz w siedzibie Klienta)
 • możliwość zdalnego połączenia się z komputerem Klienta w celu zdiagnozowania oraz naprawy problemu

 

 

W ramach każdego planu:

 • profilaktykę antywirusową (instalacja, konfiguracja, monitorowanie poprawnego działania i terminów aktualizacji oprogramowania antywirusowego)
 • archiwizację danych
 • organizację szkoleń dla pracowników
 • wykonywanie comiesięcznych raportów z funkcjonowania systemów informatycznych oddanych w zarządzanie
 • doradztwo w zakresie zakupu sprzętu komputerowego i oprogramowania
 • dostawę i instalację sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych określonych odrębnymi zleceniami

FAQ – najczęsciej zadawane pytania dotyczące usług IT dla firm w Radomsku 

Czy pracownicy outsourcingu informatycznego posiadają odpowiednie kwalifikacje?

W firmie pracują specjaliści i fachowcy z doświadczeniem oraz szeroką wiedzą, stąd oferujemy profesjonalne usługi IT dla firm. Radomsko to miasto, gdzie działamy od lat i klienci doceniają nasz profesjonalizm oraz przygotowanie.

Czy firmowe dane są bezpieczne, gdy korzysta się z zewnętrznych usług informatycznych?

Praca odbywa się na zdalnie. Na własnych urządzeniach możemy realizować efektywnie usługi informatyczne. Radomsko to na tyle małe miasto, że swobodnie można nas odwiedzić i obejrzeć siedzibę oraz wyposażenie, na jakim pracujemy.

Czy klient musi dostarczyć/udostępnić jakikolwiek sprzęt?

Kierujemy się najwyższymi standardami pracy, zatem wszelkie dane i poufne informacje są całkowicie bezpieczne.

Usługi informatyczne w Radomsku

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content