Bezpieczne instalacje niskoprądowe w Radomsku

Od 22 lat realizujemy zadania związane z projektowaniem, budową oraz zabezpieczaniem instalacji niskoprądowych

Więcej informacji pod numerem

Instalacje niskoprądowe

Czym są instalacje oraz sieci niskoprądowe?

Automatyka budynkowa czy domofony, potrzebują odpowiedniej infrastruktury technicznej, którą właśnie nazywa się instalacją niskoprądową. Zapewnia osobne zasilanie urządzeniom wykorzystywanym do zabezpieczenia mienia oraz podwyższa poziom ochrony danego obiektu. Natomiast tam, gdzie nie ma możliwości budowy lokalnej sieci LAN, jest ona wykorzystywana do tworzenia sieci komputerowych.

Projekt oraz montaż okablowania strukturalnego

EuroNet oferuje swoim Klientom usługi projektowania oraz instalacji okablowania strukturalnego sieci komputerowych. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw oraz instytucji, które poszukują najwyższych standardów wykonywanych instalacji sieci komputerowych.

W zależności od indywidualnych potrzeb oraz możliwości technicznych, instalacje okablowania strukturalnego wykonujemy podtynkowo lub w listwach elektroinstalacyjnych z wykorzystaniem medium miedzianego oraz światłowodowego. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz używając materiałów najwyższej jakości.

Wykonujemy także pomiary certyfikacyjne, które umożliwiają uzyskanie długoletniej gwarancji producenta okablowania strukturalnego.

Co wchodzi w zakres usług świadczonych przez EuroNet Radomsko?

Sprawdzenie oraz konsultacja zastanej infrastruktury

Opracowanie indywidualnego projektu technicznego

Wykonanie instalacji okablowania strukturalnego

Wykonanie pomiarów oraz wystawienie certyfikatu

Opieka gwarancyjna w zakresie wykonanych prac

Serwis sieci komputerowych w Radomsku

Ważnymi elementami są okresowe przeglądy i serwis instalacji dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania oraz bezpieczeństwa. Wsparcie już po wdrożeniu pozwala na bezpieczne działanie podłączonych elementów np. sieci komputerowych. Radomsko może liczyć na zespół najlepszych specjalistów w każdym momencie.

FAQ – najczęsciej zadawane pytania dotyczące sieci komputerowych i instalacji niskoprądowych w Radomsku

Czy tylko sektor prywatny inwestuje w sieci komputerowe? Radomsko i okolice to tereny korzystające z tego typu rozwiązań?

Tego typu infrastruktura jest popularna u indywidualnych klientów, instytucji państwowych oraz przedsiębiorstwa w Radomsku i okolicach.

Czy instalacje niskoprądowe mogą łączyć się w większe sieci?

Omawiane instalacje mogą się łączyć i współpracować, tym samym poszerzając możliwości podpiętych urządzeń, np. sieci komputerowe. Łączenie się instalacji niskoprądowych umożliwia działanie wielu systemów tam, gdzie klasyczne rozwiązania nie mogą być wykorzystane. Tego typu rozwiązania są wykorzystywane do rozszerzania bezpieczeństwa i łączności instalacji zarówno w budynkach przedsiębiorstw, jak i prywatnych nieruchomościach.

Instalacje niskoprądowe i sieci komputerowe w Radomsku

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content