Nasza działalność

Spółka cywilna EuroNet powstała w roku 1999 i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność teleinformatyczną

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług internetowych oraz integracji systemów informatycznych. Podstawowym celem naszej działalności jest oferowanie stałego, nietaryfikowanego dostępu do Internetu na terenie Radomska i okolic. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia działalności telekomunikacyjnej na podstawie wpisów do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urząd Komunikacji Elektronicznej.

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę wchodzą głównie usługi związane z Internetem, m.in. szybki, niezawodny, bezpieczny dostęp do Internetu, zabezpieczanie styku sieci firmowych z internetem, usługi hostingowe, tworzenie serwisów internetowych. Od początku działalności firma nasza zajmuje się także projektowaniem i realizacją sieci teleinformatycznych.

W 2006 roku rozpoczęliśmy współpracę partnerską z przedsiębiorstwem LTC sp. z o.o. – producentem oprogramowania wspierającego pracę urzędów administracji publicznej oraz innych instytucji państwowych. Współpraca dotyczy wdrażania systemu obiegu dokumentów FINN 8 SQL Urząd oraz usług doradczych. Aktywnie uczestniczyliśmy m.in. w realizacji jednego z kluczowych w Polsce projektów w dziedzinie e-Administracji – SEKAP2 oraz wielu innych, zakończonych sukcesem, projektach realizowanych w różnego szczebla urzędach administracji samorządowej.

Dysponujemy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą. Z wykonywanych przez nas prac wynieśliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam bez obaw podjąć kolejne coraz to większe wyzwania. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze umiejętności, poparte doświadczeniem i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że wkrótce będziemy mogli powitać Państwa w gronie naszych Klientów.

Wybrane certyfikaty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności

Wybrane referencje potwierdzające rzetelność wykonywanych usług

Wizja

Poprzez wiedzę i doświadczenie, budujemy zaufanie wśród naszych Klientów, aby czuli się bezpiecznie w dynamicznie rozwijającym się świecie wykorzystującym inteligentne systemy cyfrowe.

Misja

Pierwotnie naszym celem była popularyzacja
i wprowadzenie internetu „pod strzechy”. Gdy już go zrealizowaliśmy, naszym głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w związku z rozwojem nowoczesnych technologii.

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content