Senhasegura

Rozwiązania klasy PAM – ochrona dostępu oraz poświadczeń

Więcej informacji pod numerem

Monitoring i nagrywanie sesji

Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym

Automatyczna zmiana haseł

Czym jest Senhasegura?

Senhasegura to system klasy PAM ( Privileged Access Management) , który pozwala firmom zarządzać i kontrolować działania użytkowników z uprawnieniami dostępu ( Admin/ SuperAdmin / IT Outsourcing). Rozwiązanie to umożliwia bezpieczne przechowywanie danych uwierzytelniających i śledzenie ich wykorzystania.

Senhasegura pozwala na udzielenie dostępu do określonych systemów lub urządzeń bez podawania użytkownikom hasła. Wszystkie sesje zdalne mogą być nagrywane, co pozwala na automatyczną kontrolę. Jest to bardzo istotne przy dopuszczaniu do sieci korporacyjnej osób trzecich (wdrożeniowców, outsourcingowców). Daje to administratorom wiele możliwości, np. zarządzanie różnymi procesami, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo organizacji.

Zarządzanie uprzywilejowanym dostępem do określonych serwerów, baz danych lub urządzeń sieciowych jest ważnym aspektem bezpieczeństwa. Dzięki tej funkcji zmniejsza się ryzyko utraty ważnych z punktu widzenia urzędu informacji. Dostęp uprzywilejowany gwarantuje, że nieautoryzowani użytkownicy nie będą mieli dostępu do procesów wewnętrznych.

Senhasegura Access Managment

Kompatybilność

Rozwiązanie wdrożyć można w niemalże każdym przedsiębiorstwie. Jego forma wyróżnia się uniwersalnością i kompatybilnością ze sprzętem i systemami, które znajdują się w Twojej organizacji. Dzięki tej właściwości system PAM dostosowuje się do różnych systemów.

Filtr komend

Dzięki nim administrator może np. stworzyć listę zablokowanych poleceń, które automatycznie wylogują użytkownika z systemu. W ten sposób możliwe jest wcześniejsze reagowanie na zagrożenie, którego owocem jest np. awaria krytycznej aplikacji czy odpływ danych.

Logowanie do web-consoli

Senhasegura PAM w pełni wspiera bezagentowe logowanie do web-consoli uniemożliwiając przechwycenie poświadczeń podczas tego procesu oraz zabezpieczając przed zalogowaniem się nieporządnych osób.

Intuicyjny interfejs

Intuicyjny interfejs sprawia, że wdrożenie i zarządzanie Senhasegura jest szybsze i prostsze niż w przypadku innych systemów PAM, a użytkownicy mogą korzystać bezproblemowo z nawet najbardziej zaawansowanych funkcji.

Skonsultuj wdrożenie rozwiązania Senhasegura w ramach projektu
Cyberbezpieczny Samorząd

Podaba Ci się to rozwiązanie? Świetnie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi ekspertami!

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content