Comarch ERP Optima

EuroNet od ponad 10 lat jest partnerem firmy Comarch.
Wdrażamy systemy ERP, które pomagają w kompleksowym zarządzaniu Twoją firmą.

Comarch ERP Optima

Czym są systemy ERP?

System ERP (z ang. Enterprise Resources Planning) to oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Kryjące w skrócie ERP „planowanie zasobów” obejmuje kontrolę i zarządzanie najważniejszymi zasobami i procesami w niemal każdym obszarze biznesowym firmy: sprzedaż, finanse, księgowość, magazyn, kadry, zaopatrzenie, produkcja itd. Jego najważniejszym wyróżnikiem jest praca na jednej bazie danych. To oznacza, że dane wprowadzone w jednym obszarze systemu, np. w handlu, są natychmiast widoczne przez innych użytkowników, np. u zarządzajacego produkcją oraz w dziale księgowym.
Systemy ERP

Moduły Comarch ERP Optima, które oferujemy

Księgowość

Księgowość

Comarch ERP Optima obsługuje wszystkie formy księgowości – od ryczałtu i książki przychodów i rozchodów (KPiR), aż po pełną księgowość, zwaną księgowością kontową. Oprogramowanie zawsze pozostaje w zgodzie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu możesz bezpiecznie i odpowiedzialnie prowadzić księgowość firmy.
Handel i magazyn

Handel i Magazyn

Comarch ERP Optima Handel to moduł wspomagający sprzedaż i magazynowanie. Moduł ten zawiera wszystkie funkcjonalności modułu Faktury, a także gwarantuje pełną kontrolę procesów logistycznych prowadzonych w przedsiębiorstwie, przez co umożliwia efektywne zarządzanie towarami w magazynie.
Kadry i płace

Kadry i Płace

Obsługa działu kadr i płac (HR) wymaga ciągłego śledzenia zmieniających się przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dzięki regularnym aktualizacjom uwzględniającym wszelkie te zmiany, moduł Kadry i Płace zapewnia błyskawiczną reakcję na zmieniające się wymogi prawne, np. poprzez wsparcie dla Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) czy e-Teczek pracowniczych.
OCR

OCR

EuroNet oferuję usługę, która przyspieszy digitalizację Twojej firmy. Dzięki Comarch OCR błyskawicznie wprowadzisz do rejestrów VAT każdą papierową fakturę – potrzebny Ci będzie tylko skaner lub aparat fotograficzny i połączenie z Internetem. Chmurowa usługa Comarch OCR kluczowe dane z faktury odczyta i skataloguje za Ciebie – dzięki czemu zaoszczędzisz czas, który poświęcasz na ich ręczne wprowadzanie.
Biura rachunkowe

Biura rachunkowe

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe został stworzony
z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonać pewne operacje w sposób seryjny. Moduł ten stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego
w odniesieniu do wielu lub wszystkich obsługiwanych klientów.

Kasa / bank

Kasa/Bank

Zarządzaj finansami za pomocą modułu Kasa/Bank.
Bądź na bieżąco ze stanem finansów w swojej firmie poprzez kontrolę przepływu środków pieniężnych. Zapewnij sobie dostęp do aktualnych informacji – raportów finansowych z dokonanych już płatności, jak i analiz planowanych wpływów i wydatków.

Raporty/analizy

Raporty/Analizy

Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał  z myślą
o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych
w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające często długo raporty i można działać znacznie efektywniej.

Comarch ERP Optima w chmurze

Najpopularniejszy produkt Comarch dla mikro, małych
i średnich firm

Comarch ERP Optima w modelu usługowym (w chmurze) to program w całości dostępny przez Internet, który upraszcza oraz automatyzuje zadania związane z ewidencjonowaniem sprzedaży, prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac, a także prowadzi analizy bieżącej i historycznej sytuacji firmy.

Z Comarch ERP Optima korzysta już ponad 70 tys. firm w Polsce, co czyni ten system najpopularniejszym rozwiązaniem klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw w naszym kraju.

Do systemu można zalogować się za pośrednictwem przeglądarki internetowej w środowisku Windows lub dedykowanej aplikacji ułatwiającej dostęp do programu, dzięki czemu praca na programie możliwa jest praktycznie z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Program dedykowany jest dla małych i średnich firm o różnych profilach działalności. Wraz z portalem iKsięgowość24, Comarch ERP Optima stanowi unikatowe na polskim rynku rozwiązanie do prowadzenia i promocji działalności biur rachunkowych oraz kancelarii doradztwa podatkowego – zobacz wersję programu dla biura rachunkowego. Wspólnie z platformą Comarch e-Sklep i portalem Wszystko.pl, program tworzy kompletne środowisko do prowadzenia handlu internetowego.

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content