Holm Security - Skanowanie systemu i sieci

Wykrywaj wszelkie podatności w zasobach technicznych sieci

Więcej informacji pod numerem

Kompletne narzędzie

Automatyczne wykrywanie zasobów

Podejście oparte na ryzyku

Czym jest Holm Security Skanowanie systemu i sieci?

Przejmij kontrolę nad zabezpieczeniem swoich sieci i systemów. Holm Security Skanowanie systemu i sieci jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo wszystkim komponentom Twojej infrastruktury, takim jak systemy publiczne i lokalne, urządzenia sieciowe, infrastruktura chmurowa, Internet rzeczy, technologię operacyjną (OT) oraz SCADA.

Najnowocześniejsza technologia, którą dysponuje Holm Security Skanowanie systemu i sieci, umożliwia automatyczne i ciągłe skanowanie pod kątem rosnącej listy podatności. Pomożemy zrozumieć, gdzie warto skupić swoje wysiłki, wykorzystując dane threat intelligence.

Holm Security Skanowanie systemu i sieci = najnowocześniejsza technolgia

Optymalizacja usuwania podatności

Procesy usuwania podatności mogą być integrowane z programami takimi jak Jira i TopDesk.

Zwiększona ochrona dzięki integracji

Włącz zarządzanie podatnościami do swoich codziennych działań. Integracje z systemami takimi jak SIEM czy zarządzanie aktualizacjami

Szybka reakcja na podatności

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia za pośrednictwem SMS, Teams i E-maila, gdy zostaną wykryte nowe podatności lub zmiany w sieci wykryte przez monitorowanie w oparciu o zasady.

Zgodność dziś i jutro

Nieustannie pojawiają się nowe wymogi prawne, dyrektywy, normy, wraz z rosnącą liczbą zagrożeń. Skorzystaj z naszej pomocy, aby spełnić obecne i przyszłe standardy min. NIS, NIS2, RODO, ISO27001 i PCI DSS.

Dla organizacji, które mają wysokie wymagania dotyczące zabezpieczeń

W przypadku organizacji, które potrzebują silnych zabezpieczeń, takich jak organy państwowe, wojska, policja i służby bezpieczeństwa, wersja on-prem to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia zautomatyzowane i ciągłe zarządzanie podatnościami.

Wdrożenie lokalne

Platforma działa ze wszystkimi popularnymi platformami wirtualizacji, gdy zostanie zainstalowana w Twoim środowisku wirtualnym. Dane nie są przesyłane przez Internet, więc nic nie wychodzi poza Twoją organizację.

Dla wymagających

Organy państwowe, wojska, policja i służby bezpieczeństwa, które potrzebują silnych zabezpieczeń, mogą korzystać z naszej platformy online.

Skonsultuj wdrożenie Holm Security Skanowanie systemu i sieci w ramach projektu
Cyberbezpieczny Samorząd

Podaba Ci się to rozwiązanie? Świetnie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi ekspertami!

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content