Przejdź na światłowód!

Radomsko | Bełchatów | Piotrków Trybunalski

Internet światłowodowy
już od 1,23 zł /miesiąc

Więcej informacji pod numerem

Internet

Jak czym jest i jak działa światłowód?

Światłowód to przewód, który jest produkowany z włókna szklanego i plastiku i służy do przepływu danych za pomocą fal świetlnych. Do tego celu wykorzystywana jest wiązka światła, która może poruszać się z prędkością do kilku terabitów na sekundę. Na przepływ źródła nie mają wpływu warunki atmosferyczne, takie jak burze, silne wiatry czy obfite opady śniegu, z tego powodu połączenie światłowodowe jest niezawodne w przeciwieństwie do sieci miedzianych. Światłowód może przesyłać najwyższej jakości dane internetowe i telewizyjne, a także sygnały telefoniczne.

Przewiduje się, że w najbliższych latach światłowody zdominują niemal każdy sektor gospodarki. Jego niezawodna transmisja danych jest jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie usług telekomunikacyjnych. Światłowód dostarcza dane z prędkością do 1 Gb/s i jest całkowicie bezawaryjny!

N

Router WiFi: 4,9 zł/m-c

N

Instalacja: 49 zł

N

Brak limitów ściągania danych

N

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Dlaczego światłowód EuroNet w Radomsku to najlepszy wybór?

Dzięki zdobytemu doświadczeniu EuroNet to marka, która dostarcza szybki i niezawodny internet. Radomsko to miasto, gdzie firma ma swoje główne biuro, a tutejsi klienci doceniają dbałość o najwyższą jakość obsługi i nowości technologiczne.

Wykorzystujemy innowacyjny sprzęt teleinformatyczny umożliwiający satysfakcjonującą jakość świadczonych usług. Nasza oferta to atrakcyjna cena i wysoka przepustowość oraz stabilne łącze. Potwierdzeniem tego jest fakt, że z naszych usług korzysta wiele firm i instytucji publicznych.

Internet światłowodowy

Co zyskasz dzięki światłowodowi?

Wielką zaletą internetu światłowodowego jest szybkość. Obecnie serwisy i aplikacje rozwijają się dynamicznie, co oznacza, że użytkownik musi pobierać coraz więcej danych. Światłowód to szansa na niesamowitą prędkość wczytywania strony internetowej.

Światłowód umożliwia oglądanie filmów czy seriali w najwyższej rozdzielczości na platformach streamingowych. Jest również niezastąpionym rozwiązaniem dla graczy, według których jakość i szybkość ma kluczowe znaczenie. Najlepsze gry wymagają nawet kilkadziesiąt gigabajtów danych, zatem zwykłe łącze może znacząco spowolnić szybkość przesyłu, a pobieranie może trwać wiele godzin.

Gdzie realizujemy dostawę światłowodu?

Systematycznie się rozwijamy, aby coraz więcej osób mogło korzystać z naszych usług. Obecnie dostawę światłowodu realizujemy m.in. w miejscowościach, takich jak:

  • Radomsko,
  • Bełchatów,
  • Piotrków Trybunalski.

Światłowód Radomsko, Bełchatów oraz światłowód Piotrków Trybunalski, to ogromne przedsięwzięcia, w które zaangażowana jest nasza firma, a wszystko to, żeby zapewnić naszym Klientom najlepszy internet światłowodowy na rynku.

 

Pakiety telewizyjne

Pakiet Podstawowy

29,00 zł/mies

84 kanały

54 kanały w jakości HD

Stabilne połączenie

Umowa: 24 miesiące

Dekoder: 10 zł/mies

Pakiet Korzystny

49,00 zł/mies 

142 kanały

96 kanałów w jakości HD

Stabilne połączenie

Umowa: 24 miesiące

Dekoder: 10 zł/mies

Pakiet Bogaty

59,00 zł/mies

183 kanały

127 kanałów w jakości HD

Stabilne połączenie

Umowa: 24 miesiące

Dekoder: 10 zł/mies

Kto powinien zainwestować w światłowód?

Oferujmy stabilny, o wysokiej przepustowości, odporny na działania natury Internet. Proponowany światłowód jest dla osób, którym zależy, aby zawsze mieć pewne łącze internetowe.

Idealnie sprawdzi się u odbiorców przesyłających dużo danych, w tym także u przedsiębiorców i użytkownika indywidualnego.

Internet światłowodowy „Dwunastka”

Proces wdrożenia instalacji Internetu u klienta

EuroNet oferuje kilka pakietów, spośród których klienci mogą wybrać rozwiązanie idealnie pasujące do oczekiwań.

Proces wprowadzenia u klienta jest prosty, zatem każdy szybko może mieć u siebie światłowód. Na początku należy pamiętać, że podłączenie tego typu Internetu wymaga posiadania właściwego kabla. Jeśli go nie ma, konieczne jest doprowadzenie go do budynku. Kolejnym krokiem wdrożenia jest kupno lub dzierżawa routera WiFi. Następnie należy go skonfigurować – co zapewniamy w ramach świadczonej usługi – i już można cieszyć się prędkim i niezawodnym Internetem.

Dodatkowe informacje  

Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez EuroNet s.c.
Cennik usług dodatkowych

Dostęp do internetu dla firm

w Radomsku i Bełchatowie

EuroNet oferuje także dostęp do internetu dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych z wykorzystaniem połączeń światłowodowych. W samym Radomsku zapewniamy dostęp do internetu w wielu instytucjach oraz firmach, w tym na terenie Radomszczańskiej Strefy Ekonomicznej.

Cena ustalana jest indywidualnie na podstawie zapotrzebowania oraz życzeń/wymogów Klienta.

Internet światłowód Radomsko | Bełchatów

Skontaktuj się
z nami

Telefon

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content