Backup danych

 

Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań dotyczących archiwizacji danych oraz tworzeniem kopii zapasowych. Ułatwiamy zarządzaniem backupem danych.

Backup danych

Kopie bezpieczeństwa

 

Backup to zbiór czynności realizowanych w celu stworzenia kopii bezpieczeństwa. Tworzenie i przechowywanie kopii zapasowych jest jedną z najważniejszych spraw w profesjonalnym zarządzaniu infrastrukturą IT dla firmy lub instytucji.

Backup danych ochrania Twoją firmę przed niechcianymi konsekwencjami zdarzeń uwzględniających utratę najważniejszych danych. Kopie bezpieczeństwa oszczędzają bardzo dużo czasu, energii i środków w sytuacjach kryzysowych.

EuroNet korzysta z najnowszych rozwiązań umożliwiających automatyczne wykonywania kopii bezpieczeństwa. Oprogramowanie wykonujące backup danych nie ingeruje w normalną działalność Twojej firmy. Wszystkie działania z tym związane są wykonywane w tle.

EuroNet wykorzystuje m.in. rozwiązania firm XOPERO oraz QNAP.

Kopie bezpieczeństwa

Indywidualne wdrożenie systemu kopii bezpieczeństwa

Dokonujemy przeglądu polityki kopii bezpieczeństwa

Wskazujemy problemy
z backupem i sposoby ich rozwiązania

Wdrażamy system kopii bezpieczeństwa

Na bieżąco zarządzamy systemem kopii bezpieczeństwa

Jak często tworzyć kopie bezpieczeństwa?

 

Dzięki naszemu doświadczeniu, które zdobywamy od ponad 22 lat, staramy się wspomagać naszych Klientów w określeniu częstotliwości wykonywania kopii bezpieczeństwa danych. Tak naprawdę każde wdrożenie systemu wykonywania kopii bazy bezpieczeństwa danych w konkretnej infrastrukturze IT należy traktować w sposób indywidualny. Częstotliwość z jaką powinno wykonywać się takie czynności to minimum raz w miesiącu, choć zalecamy wykonywanie kopii bezpieczeństwa nie rzadziej niż raz na tydzień.

Skontaktuj się
z nami

Email

biuro@euronet.net.pl

Telefon

44 744 16 16

Adres

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10

Skip to content